Dzień Otwarty na Politechnice Koszalińskiej

zdj 1024 003

 

7 marca 2019 Politechnika Koszalińska zorganizowała dla uczniów szkół ponadgimnazjalnychDzień Otwarty.

W tym roku na uczelnię koszalińską pojechała grupa uczniów klasy I technikum informatycznego.

Spotkanie było dedykowane wszystkim tym uczniom, którzy są zainteresowani studiowaniem na kierunkach inżynierskich, ekonomicznych, humanistycznych i artystycznych. 

Czytaj więcej...

Dnia 17.10.2018 uczniowie z liceum ogólnokształcącego o profilu psychopedagogicznym wraz z opiekunem i organizatorem p.  018Beata Makaryk pojechali do Eko Szkoły Życia w Wandzinie na warsztaty terapeutyczne. Tematem warsztatów była profilaktyka uzależnień i profilaktyka HIV i AIDS. Na wstępie p. Magda oprowadziła młodzież po terenie ośrodka, gdzie opowiedziała o funkcjonowaniu i pracy w Eko Szkole Życia. Następnie uczniowie udali się do sali terapeutycznej, gdzie odbyły się warsztaty, które były prowadzone przez p. Magdę i p. Alicję. Wycieczka odbyła się dzięki sponsorom: Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Czarnem i panu Leszkowi Wąsikowskiemu, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe.

Czytaj więcej...

Z kolejną wizytą

w Czarneńskim Centrum Kultury

IMG 1307 5402 października dziewczyny z technikum organizacji reklamy wraz z opiekunem p. Emilią Marcinowską gościły w Czarneńskim Centrum Kultury. Uczniowie z reklamy na lekcjach wykonywali prace związane z 100 ROCZNICĄ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI, a w CCK tworzyliśmy ramy do tych prac z darów natury. Dziękujemy pani Lidii Andrusieczko - instruktor plastyki!!!


Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Czarnem

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Copyright © 2012-2017. All Rights Reserved.

progecad.pl

Korzystamy z programu progeCAD Professional