Każda epoka ma swoich wybitnych intelektualistów, sławnych bohaterów, przywódców, tak duchownych jak i świeckich, którzy dla  świata są wielkimi ludźmi. Taką osobowością jest Nasz Patron Święty Jan Paweł II.
Chcemy uczcić 100 rocznicę urodzin Naszego Patrona. Zachęcamy całą społeczność szkolną do przyłączenia się do wspólnej refleksji. Powspominajmy jego złote myśli...

W ramach 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły - Jana Pawła II uczniowie i absolwenci Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II  przystąpili do akcji "Nie zastąpi Ciebie nikt" - śpiewajmy razem! Oto efekt ich pracy.

 

 

 

 


Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Czarnem

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Copyright © 2012-2017. All Rights Reserved.

progecad.pl

Korzystamy z programu progeCAD Professional