Zaproszenie

Nasi uczniowie Szymon Ciompała, Arkadiusz Lewicki oraz Mateusz Kutz znaleźli się w gronie finalistów i zostali zaproszeni na uroczystą Galę Finałową będącą zwieńczeniem II edycji konkursu " Razem do zawodu".

Prezentowali na konkursie zaawansowany projekt aplikacji internetowej "Tutorials - Tank".

Na Gali 25 kwietnia 2019r. zostaną ogłoszone wyniki konkursu i wręczone nagrody.

Wszyscy za naszych najlepszych informatyków-programistów

trzymamy kciuki.

    Opiekun grupy :

            Roman Smolis

 

Zaproszenie razem

Czytaj więcej...

2 marca 2019 r uczennice wraz z opiekunem p. Beatą Makaryk zaprezentowały swoje umiejętności wokalne na spotkaniu polsko - 3ukraińskim w Czarnem, którym organizatorem jest Pani Jolanta Hojsan. Dziewczęta przez tydzień przygotowywały się do tego wydarzenia. Uczestnikom spotkania podobał się występ uczennic z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Czarnem.

STRATEGIA BYKA

We wtorek 26 lutego 2019r. w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych
przeds 005w Warszawie odbyła się Gala Przedsiębiorczości podsumowująca XV edycję Dnia Przedsiębiorczości organizowana przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości pod patronatem honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Podczas Gali nagrodzone zostały najaktywniejsze szkoły, firmy i instytucje, a także najaktywniejsi szkolni koordynatorzy biorący udział w programie. Wśród zwycięzców doceniono pracę Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Czarnem.

Czytaj więcej...


Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Czarnem

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Copyright © 2012-2017. All Rights Reserved.

progecad.pl

Korzystamy z programu progeCAD Professional