Angielski MemriseKolejny etap wyzwania językowego ‘Angielski z Memrise’ zakończył się sukcesem dla Weroniki Krawczuk i Przemysława Kowalskiego z klasy II LO. Uczniowie odebrali upominki za najlepsze wyniki miesięcznej pracy. Przypominamy, że chętne osoby wciąż mogą dołączyć do szkolnej grupy. Należy jedynie zainstalować aplikację Memrise na smartfonie lub założyć konto na platformie Memrise używając komputera i podać organizatorowi (Paulinie Piekarskiej) swój login w celu przyłączenia do szkolnej grupy. Zwycięzcą zostaje osoba, które zdobyła najwięcej punktów poświęcając najwięcej czasu na naukę – wygrać może każdy, niezależnie od umiejętności! Osoby z największą liczbą punktów danego miesiąca otrzymują drobne upominki, natomiast na koniec kwietnia zostanie wyłoniony zwycięzca całego roku!

Zachęcamy do wspólnej rywalizacji!   


Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnem

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Copyright © 2012-2017. All Rights Reserved.

progecad.pl

Korzystamy z programu progeCAD Professional