KOMUNIKAT DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

IM. JANA PAWŁA II W CZARNEM

            Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie szkoły zostaje czasowo ograniczone.

Oznacza to, że w tym okresie szkoła  nie będzie prowadziła zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. PEŁNA TREŚĆ KOMUNIKATU

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie szkoły zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie szkoła  nie będzie prowadziła zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

            Jednocześnie informuję, że uczniowie branżowych szkół I stopnia będący młodocianym i pracownikami nie uczęszczają do szkoły. Realizują jednak przygotowanie zawodowe u pracodawcy na dotychczasowych zasadach: to znaczy, że tylko liczba dni (konkretne dni tygodnia), które zostały ustalone w każdej klasie w tygodniu jako zajęcia praktyczne organizowane u pracodawców, np. nauka zawodu u pracodawcy została ustalona na czwartek i piątek, to tylko w te dni młodociani pracownicy uczęszczają na naukę zawodu u pracodawcy.

            Zachęcamy uczniów do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.

Nauczyciele będą pozostawać w gotowości do pracy dlatego  prosimy o uważne śledzenie informacji pojawiających się na e- dzienniku oraz innych środkach komunikacji i bezwzględne dostosowanie się do zawartych tam rekomendacji dotyczących samodzielnej pracy uczniów w domu.

Przypominam - Jak się zabezpieczyć przed koronawirusem?

  • często myj ręce przy użyciu mydła i wody.
  • przy kasłaniu i kichaniu zakrywaj usta i nos.
  • zachowaj co najmniej metr odległości od osób, które kaszlą i kichają.

                                                                                    Dyrektor Szkoły

                                                                                   Danuta Purgał


Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Czarnem

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Copyright © 2012-2017. All Rights Reserved.

progecad.pl

Korzystamy z programu progeCAD Professional