kolaz222 540
 

Dnia 25.09.2017 w naszej szkole mieliśmy przyjemność gościć panią Stanisławę Sierant, człuchowską artystkę-malarkę. Pani DSC 0002 250Stanisława przeprowadziła warsztaty plastyczne pt. „Cztery pory roku” oraz pokazała kilkanaście swoich prac, które można podziwiać do 28.09.2017 w bibliotece szkolnej. Uczestnicy stworzyli pejzaże ulubionej przez siebie pory roku pastelami suchymi korzystając z cennych wskazówek artystki. Warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ wzięło w nich udział, aż 27 osób z klas: I TRD, I LO, II LO, II TI, III TI. Prace wykonane przez uczniów będą ozdobą szkolnych korytarzy. Mamy nadzieję, że w przyszłości odbędą się podobne zajęcia.

 


Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Czarnem

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Copyright © 2012-2017. All Rights Reserved.

progecad.pl

Korzystamy z programu progeCAD Professional