Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

''POLSKIE SERCE PĘKŁO .KATYŃ 1940''

''POLSKIE SERCE PĘKŁO .KATYŃ 1940''
W styczniu 2022 roku rozpoczęła się III edycja konkursu „Polskie serce pękło. Katyń 1940”. Przewodniczącym Komitetu Honorowego konkursu był Prezydent Andrzej Duda.
Celem konkursu było propagowanie prawdy na temat Zbrodni Katyńskiej , ale również oddanie należnego hołdu zamordowanym. Był on skierowany do młodzieży ze szkół ponadpodstawowych oraz studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. W konkursie wzięła udział uczennica klasy 3 LO Zuzanna Adamiec . Jako pracę konkursową napisała ona piosenkę poświęconą tym tragicznym wydarzeniom pt. „ Jak trudno ”.
W ramach podziękowań za zaangażowanie i pamięć o ofiarach radzieckiej zbrodni otrzymała ona pisemne podziękowanie od Pani Marszałek Sejmu Elżbiety Witek.
 
W konkursie „POLSKIE SERCE PĘKŁO. KATYŃ 1940” wzięła również udział uczennica klasy 1 TIR Barbara Lechowska, która narysowała projekt medalu (awers i rewers). Basi praca jest świadectwem pamięci o Katyńskiej Zbrodni oraz niesie nadzieję, że prawda nie zostanie zapomniana. Otrzymała podziękowanie od Pani Marszałek Elżbiety Witek.
Serdecznie gratulujemy!
Data dodania: 2022-05-29 18:52:04
Data edycji: 2022-05-29 18:55:19
Ilość wyświetleń: 654

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„TWOJA PRZYSZŁOŚĆ Z NASZĄ SZKOŁĄ”

Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej