006 kajaki1024

 

 

Dnia 13 września 2018 klasa I LO i klasa IV TI z Czarnego wybrała się na "Ekologiczny spływ kajakowy rzeką Brdą" - w celu zbierania śmieci z rzeki na odcinku Nowa Brda - Folbrycht ("Rezerwat Przytoń"). Opiwkunami naszego spływu byli: Marcin Kumiszcza, Krzysztof Milewski, Grzegorz Zasada oraz Radosław Kamiński.

Mimo mało sprzyjającej pogody, wszyscy uczestnicy pełni entuzjazmu wzięli się do oczyszczania rzeki.

Powalone kłody, mielizny oraz śmieci w trudno dostępnych miejscach przysporzyły nam atrakcji. Każdą przeszkodę wszyscy pokonali zwinnie i co najważniejsze sucho. Po paru godzinach dopłynęliśmy do celu gdzie czekało na nas ognisko oraz przedstawiciel Nadleśnictwa "Niedźwiady" - pan Wojciech Krawczyk, który porozmawiał z nami na temat lasu i wszystkiego co z nim związane.

 

P.Z.


Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnem

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Copyright © 2012-2017. All Rights Reserved.

progecad.pl

Korzystamy z programu progeCAD Professional