Czcionka:

A+A-

Kontrast:

OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.2022

Obchody NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI  w Czarnem

Po ponad wieku Polska  wróciła na mapy Europy. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły oraz nauczyciele wzięli udział w Mszy Świętej w intencji Ojczyzny. Po mszy odbył się przemarsz na Plac Wolności w Czarnem, gdzie miał miejsce uroczysty capstrzyk, apel pamięci oraz nastąpiło złożenie wiązanek i zniczy pod obeliskiem Jana Pawła II. Skład pocztu chorąży Paweł Chrząszcz, asysta Maksymilian Stanisławczyk i Patryk Orynycz.

Obchody NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI  w Człuchowie
Delegacja z naszej szkoły uczestniczyła w uroczystości Dnia Niepodległości w Człuchowie. W kościele pw. św. Jakuba Apostoła odbyła się msza w intencji naszej Ojczyzny, następnie delegacje udały się pod pomnik „TYM, KTÓRZY PRZYWRACALI MIASTU POLSKOŚĆ” by złożyć wiązanki kwiatów i oddać hołd wszystkim poległym, którzy walczyli za wolną Polskę.
Poczet naszej szkoły reprezentowali: Wiktoria Lemańczyk, Julia Nasiadek i Krzysztof Chytry.
 
WYNIKI KONKURSU "NIE BĄDŹ TROLLEM ŻYJ Z HUMOREM"
 
9 listopada zostały wręczone nagrody i dyplomy zwycięzcom konkursu plastyczno-graficznego pn. „Nie bądź trollem żyj z humorem” zorganizowanego w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy”. I miejsce Natalia Leleka z klasy I LO II miejsce Anna Rekechynska z klasy IV TIR III miejsce Marcelina Mańkowska z klasy ITIR Serdecznie gratulujemy! Organizatorzy p. Emilia Marcinowska i p. Lidia Andrusieczko
 
Data dodania: 2022-11-11 14:27:28
Data edycji: 2022-11-11 21:20:57
Ilość wyświetleń: 88

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„TWOJA PRZYSZŁOŚĆ Z NASZĄ SZKOŁĄ”

Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook