Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

OBÓZ MŁODZIEŻOWY KLAS MUNDUROWYCH W KALISZU

OBÓZ MŁODZIEŻOWY KLAS MUNDUROWYCH W KALISZU
Nasi uczniowie po raz kolejny mieli możliwość uczestnictwa w obozie młodzieżowym klas mundurowych objętych certyfikacją Akademii Wymiaru Sprawiedliwości zorganizowanym
w dniach 3-5 czerwca br.
Przez trzy dni, na terenie Kampusu Mundurowego w Kaliszu, zapoznawali się z tematyką zawartą w przygotowanym przez kadrę Akademii programie obfitującym w szereg istotnych, a zarazem niezmiernie interesujących zagadnień. Zajęcia obejmowały między innymi zagadnienia z zakresu negocjacji i prewencji, pierwszej pomocy, obrony cywilnej, samoobrony, uzbrojenia i szkolenia strzeleckiego, posługiwania się sprzętem interwencyjnym i ratunkowym, jedyne w swoim rodzaju zajęcia z udzielania pierwszej pomocy psom służbowym, kompanom funkcjonariuszy w realizacji ich codziennych obowiązków – a to jedynie wąski wycinek tego, co przygotowano dla uczestników obozu.
Atmosfera panująca w trakcie trwania zgrupowania była wyśmienita, co zawdzięczamy funkcjonariuszom i pracownikom Akademii Wymiaru Sprawiedliwości zaangażowanym w organizację obozu. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wspólnie spędzony czas, nie mogąc jednocześnie doczekać się kolejnego spotkania!
Data dodania: 2024-06-08 21:50:45
Data edycji: 2024-06-08 21:55:40
Ilość wyświetleń: 31

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„TWOJA PRZYSZŁOŚĆ Z NASZĄ SZKOŁĄ”

Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej