
Dziś odbył się spływ kajakowy rzeką Brdą klasy 3 LO1 zakończony ogniskiem z kiełbaskami. Taka integracja po ciężkim roku szkolnym sprawiła, że wszyscy uczestnicy poczuli już smak upragnionych wakacji, a pogoda i dobre humory już nastawiły pozytywnie na przyszły (ostatni) rok szkolny! Opiekunami spływu byli: ks. Rafał Figiel i wychowawca klasy Radosław Kamiński.
„TWOJA PRZYSZŁOŚĆ Z NASZĄ SZKOŁĄ”

77-330 - Czarne (woj. pomorskie)
Leśna 2